Aktuality

zkouška 2018

Od května se můžete těšit na obnovení chodu těchto stránek...


M ČS KKO

Výbor KKO svolává mimořádnou členskou schůzi KKO ke schválení nových stanov v souladu s Novým občanským zákoníkem , dne 24.11.2015 v klubovně TJ LS Olomouc od 18 hod.


Návrh Stanov KKO

Výbor KKO předkládá návrh stanov KKO v souladu s novým Občanským zákoníkem.


Info před M ČS KKO

Info pro členy KKO . Zápis z VČS KKO . Volební řád pro M ČS KKO.


Členské příspěvky 2015

Členské příspěvky na rok 2015 .


Nejnovější fotogalerie

Najdete nás na Facebooku
Kalendář
 
 Červen
 POÚTSTČTSONE 
     123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 252627282930   
Partneři
Olomoucký kraj

finančně přispívá na činnost

Město Olomouc

finančně přispívá na činnost

ČSK

finančně přispívá na činnost

Česká olympijská nadace
Odkazy

ČSK oficiální stránky českého svazu kanoistů

Tady najdeš většinu informací okolo našeho sportu. V sekci rychlost pak termínovou listinu závodů, pravidla, kontakty na dalši kluby atd.


Martin Hřivna - Fotoalbum na rajčeti

Fotografie nejen ze závodů od Martina Hřivny. Možnost volného prohlížení a stažení fotografií.


TOPlist

MČR Račice 18.-21.7.2013 - Pokyny k odjezdu žci a bci

Od 18.7. do 21.7.2013 se i náš Olomoucký oddíl zúčastní mistrovství České republiky na kanále v Račicích. Závodníci a trenéři pojedou Mirkovo, Honzovo a Davidovo autem. Mirek poveze žáky. Bude vyjíždět v úterý 16.7. dopoledne a čas upřesní. David bude vyjíždět také v úterý 16.7. v 9:00 od loděnice a poveze Katku, Adélu, Elišku a Jakuba H. Ostatní pojedou ve středu s Honzou ve 13:00 od loděnice. Vázání lodí bude v pondělí po tréninku, kde budou všichni přítomni. Příjezd je plánován na neděli v rozmezí 21:00 – 23:00 hodiny. Ubytování je zajištěno ve vleku. Kdo chce, může spát ve vlastním stanu s tím, že za stany se v Račicích platí mírný poplatek. Do stanu si vezměte karimatku a další potřebné věci. Do vleku stačí spacák a polštářek. Stravování bude řešeno následovně. Od středečního oběda do nedělního oběda jsou zajištěny obědy a večeře po 75,- Kč v místní jídelně za restaurací s bowlingem. Všichni závodníci bez doprovodu rodičů jsou povinni si tuto stravu uhradit a docházet na ni. Snídaně si každý pod dohledem trenérů zakoupí v blízkém obchůdku, kde mají vše potřebné k životu. Čaj, nebo sirup zajistí trenéři. Této možnosti stravování mohou využít rodiče i doprovod závodníka. V případě, že této možnosti nevyužijí, zajistí závodníkovi odpovídající stravování individuálně. Objednání obědů a večeří, výdej stravenek atd. bude zajišťovat Honza. Benjamínci nebudou mít na závody mobilní telefony. Vpřípadě, že telefony i přesto budou mít sebou, trenéři jim je odeberou a uloží u sebe. Rodiče můžou telefonovat závodníkům na telefony trenérů. Po ukončení závodů trenéři vrátí zabavené telefony závodníkům. Každý závodník, který užívá pravidelně léky, bude mít toto léčivo sebou a pod kontrolou trenérů je bude pravidelně užívat. Trenéři budou od rodičů informováni o této skutečnosti. Nebude-li tak učiněno, nebude umožněno žádné léky užívat. Závodníci donesou vyplněné a podepsané potvrzení o bezinfekčnosti, které dostali v pátek v loděnici. Sprchy a WC je volně k dispozici v areálu závodiště. Věříme, že nás přijede v hojném počtu podpořit a budete fandit našim mladým sportovcům. David S.