Aktuality

zkouška 2018

Od května se můžete těšit na obnovení chodu těchto stránek...


M ČS KKO

Výbor KKO svolává mimořádnou členskou schůzi KKO ke schválení nových stanov v souladu s Novým občanským zákoníkem , dne 24.11.2015 v klubovně TJ LS Olomouc od 18 hod.


Návrh Stanov KKO

Výbor KKO předkládá návrh stanov KKO v souladu s novým Občanským zákoníkem.


Info před M ČS KKO

Info pro členy KKO . Zápis z VČS KKO . Volební řád pro M ČS KKO.


Členské příspěvky 2015

Členské příspěvky na rok 2015 .


Nejnovější fotogalerie

Najdete nás na Facebooku
Kalendář
 
 Červen
 POÚTSTČTSONE 
     123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 252627282930   
Partneři
Olomoucký kraj

finančně přispívá na činnost

Město Olomouc

finančně přispívá na činnost

ČSK

finančně přispívá na činnost

Česká olympijská nadace
Odkazy

ČSK oficiální stránky českého svazu kanoistů

Tady najdeš většinu informací okolo našeho sportu. V sekci rychlost pak termínovou listinu závodů, pravidla, kontakty na dalši kluby atd.


Martin Hřivna - Fotoalbum na rajčeti

Fotografie nejen ze závodů od Martina Hřivny. Možnost volného prohlížení a stažení fotografií.


TOPlist

Letní soustředění žáků a benjamínků na Slapech

První prázdninový týden se naši žaci a benjamínci zúčastnili letního soustředění na Slapské přehradě v osadě v Častoboř. Soustředění sloužilo jako příprava a vyladění formy před závodním vrcholem letošní sezony. Mistrovstvím České republiky v rychlostní kanoistice, které budeme absolvovat 18.-21.2013 na vodním kanále v Račicích. Soustředění se účastnili i naši kamarádi z Hranického oddílu. Svěřenci si tak mohli své dovednosti porovnat se závodníky z konkurenčního oddílu. Velkým přínosem byla i účast Hranického reprezentačního závodníka Jakuba Zavřela, který byl při trénincích velkou oporou i autoritou. Největší zkušenosti na vodě i při posilování získali naši žáci Honza Čapka, Matěj Pur, David Veselý, Jakub Havel, Květoslav Šuba a Tonda Rulík. Změnu prostředí a ošahání jiné vody uvítali i naši benjamíci Adam Švarc, Kateřina Rabová, Jana Čapková, Kristýna Zvěřová, Jakub Hejcman, David Wagner, Adéla Dřímálková, Eliška Purová a Mikuláš Křístek. Benjamínci si ve volném dni zahráli bojovou hru, absolvovali štafetu jak na vodě, tak i na suchu a včer se nahřáli u táborového ohně. Ubytování v blízkosti vody nám velice vyhovovalo. Měli jsme vše pod dohledem a pláž jsme měli jen pro sebe. V kempu se i dobře vařilo, takže celkově hodnotíme přípravu na výbornou. Všichni se moc těšíme na příští rok, až opět společně prožijeme krásné chvíle u vody v blízkosti svých přátel. Věříme, že vynaložené úsilí ze odrazí i ve výsledcích na MČR v Račicích. Všem závodníkům držíme palce. David S.