Aktuality

zkouška 2018

Od května se můžete těšit na obnovení chodu těchto stránek...


M ČS KKO

Výbor KKO svolává mimořádnou členskou schůzi KKO ke schválení nových stanov v souladu s Novým občanským zákoníkem , dne 24.11.2015 v klubovně TJ LS Olomouc od 18 hod.


Návrh Stanov KKO

Výbor KKO předkládá návrh stanov KKO v souladu s novým Občanským zákoníkem.


Info před M ČS KKO

Info pro členy KKO . Zápis z VČS KKO . Volební řád pro M ČS KKO.


Členské příspěvky 2015

Členské příspěvky na rok 2015 .


Nejnovější fotogalerie

Najdete nás na Facebooku
Kalendář
 
 Červen
 POÚTSTČTSONE 
     123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 252627282930   
Partneři
Olomoucký kraj

finančně přispívá na činnost

Město Olomouc

finančně přispívá na činnost

ČSK

finančně přispívá na činnost

Česká olympijská nadace
Odkazy

ČSK oficiální stránky českého svazu kanoistů

Tady najdeš většinu informací okolo našeho sportu. V sekci rychlost pak termínovou listinu závodů, pravidla, kontakty na dalši kluby atd.


Martin Hřivna - Fotoalbum na rajčeti

Fotografie nejen ze závodů od Martina Hřivny. Možnost volného prohlížení a stažení fotografií.


TOPlist

Zimní příprava kajakářů

Právě se nacházíme v období kdy lodě jsou v loděnici pod střechou a mají zasloužené volno , zatímco jejich majitelé - závodníci mají plné ruce činek a na nohou běžecké boty .  Někteří se realizují zvedáním tun činek , druzí pádlují na bazénu , běhají a hrají hry a to patří ke kanoistice . Trenérům dělá těžkou hlavu tělocvična , kde právě míčové hry mohou mít za následek různá poranění nohou a tak je důležité rozvrhnout správnou náplň pro jednotlivé skupiny dětí a mládeže .
  Náš areál TJ LS je špičkově vybaven pro zimní přípravu , k dispozici jsou posilovny , tělocvična , pádlovací bazén a město Olomouc , které skýtá další kvalitní sportoviště jako je plavecký bazén , kam chodíme snad všichni kteří chtějí rychle pádlovat , atletický tartanový ovál a další místa pro běh .
   Není se čemu divit , že náš areál v současnosti navštěvují k treninku takové hvězdy jako je medailista z LOH v Londýně Jan Štěrba z Dukly Praha a Filip Šváb z USK Praha ( náš odchovanec a člen našeho klubu) - také medailista z MS a ME , podmínky pro přípravu máme opravu vynikající .  Ptáte se snad kde se v Olomouci objevil zmiňovaný závodník z Dukly ?  Dotaz je na Míšu F.  a ta nám odpovídá , to víte to je spórt .  
   Jedím z pilířů zimní přípravy je soustředění na běžkách na Benecku chatě Žalý , kam jezdíme hlavně s mládeží , je to nejlepší zimní doplněk pro kanoistiku . Takové akce jsou s podporou finančního příspěvku města Olomouc a ČSK a rodičů dětí  , vše pro rozvoj a přípravu nejmladších a mládeže .

Treninková skupina s medailistou z LOH