ČSK

Česká olympijská nadace
Odkazy

ČSK oficiální stránky českého svazu kanoistů

Tady najdeš většinu informací okolo našeho sportu. V sekci rychlost pak termínovou listinu závodů, pravidla, kontakty na dalši kluby atd.

Martin Hřivna - Fotoalbum na rajčeti

Fotografie nejen ze závodů od Martina Hřivny. Možnost volného prohlížení a stažení fotografií.

TOPlist

ME juniorů a seniorů do 23 let

Mistrovství Evropy juniorů a dospělích do 23 let v rychlostní kanoistice se konalo v Polské Poznani ve dnech 27.-30.6.2013 .

Z našich reprezentantů si účast zajistili junior Filip Skládal a za kategorii žen Michaela Fasnerová .

Skvělý výsledek se podařil Filipu Skládalovi společně s kolegy na čtyřkajaku ( Zavřel , Kučera , Veselý ) na Olympijské trati 1000 m , kdy po vítězné rozjížďce se ve finále umístili těsně na 5.místě , přitom 2,3,4 5 loď dojela v jedné sekundě , to na takové trati nebývalo zvykem .  Tento výsledek má hodnotu "medaile" a reprezentační trenér to vyhodnotil tak , že zmiňovaný čtyřkajak posílá na Mistrovství světa do Kanady , které se koná začátkem Srpna .  Velká gratulace Filipovi , čeká ho teď repre soustředění v Račicích a potom odlet do Kanady , držíme pěsti , hodně štestí .

Naše závodnice Michaela Fasnerová se v závodě na sprinterské trati 200 m umístila na 10 místě , vodácky řečeno vyhrála malé finále , po zdravotních problémech , které ji provázely v závěrečné přípravě je to hezký výsledek , velká gratulace . Míša má ambice na mistrovství světa , které se letos koná v německém Duisburgu , nominace pro ni bude na M ČR v Račicích 18.-21.7.2013 , držíme moc pěsti .