Aktuality

M ČS KKO

Výbor KKO svolává mimořádnou členskou schůzi KKO ke schválení nových stanov v souladu s Novým občanským zákoníkem , dne 24.11.2015 v klubovně TJ LS Olomouc od 18 hod.


Návrh Stanov KKO

Výbor KKO předkládá návrh stanov KKO v souladu s novým Občanským zákoníkem.


Info před M ČS KKO

Info pro členy KKO . Zápis z VČS KKO . Volební řád pro M ČS KKO.


Členské příspěvky 2015

Členské příspěvky na rok 2015 .


Mimořádná ČS KKO

Mimořádná Členská schůze KKO se koná 8.4.2015 v klubovně TJ LS od 18 hod.. Na programu volba výboru KKO.


Nejnovější fotogalerie

Najdete nás na Facebooku
Kalendář
 
 Září
 POÚTSTČTSONE 
     123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 252627282930   
Partneři
Olomoucký kraj

finančně přispívá na činnost

Město Olomouc

finančně přispívá na činnost

ČSK

finančně přispívá na činnost

Česká olympijská nadace
Odkazy

ČSK oficiální stránky českého svazu kanoistů

Tady najdeš většinu informací okolo našeho sportu. V sekci rychlost pak termínovou listinu závodů, pravidla, kontakty na dalši kluby atd.


Martin Hřivna - Fotoalbum na rajčeti

Fotografie nejen ze závodů od Martina Hřivny. Možnost volného prohlížení a stažení fotografií.


TOPlist

2.Český pohár mládeže a dospělích

O deštivém víkendu 31.5.- 2.6.2013  se konal závod Českého poháru mládeže a nominační závod dospělích na umělém kanálu v Račicích.  Z našeho klubu byly účastni závodníci všech kategorií . Na vzdory nepřízni počasí závodníci dosáhli požadovaných výsledků .
   Důležitý byl start Filipa Skládala na K1  1000 m , který byl nominačním závodem na Mistrovství Evropy juniorů v Polské Poznani .
Jeho výkonnost potvrdila jeho nominaci čtvrtým místem v závodě K1 1000m  , to mu zajistilo místo v reprezentačním čtyřkajaku pro Mistrovství Evropy juniorů .  Z dalších startů se Filip umístil na 5.místě K1 500m , 3. místo - K2 200m , 4.místo - K2 500m a 1000m

 Mezi dospělými byli Michaela Fasnerová a Karel Slepica , kteří usilovali o nominaci v nejvyšších soutěžích .  Míša vybojovala 2.místo K1  200m , medaile super , ale jen setiny ji dělily od vítězství , které ji zaručovalo účast na ME a hlavně na Světové Univerziádě . Karel  uspěl mezi sprintery na 200 m , čtvrté místo je velice kvalitní , na trati 1000 m mezi akademiky byl třetí , účast obou na Světové Universiádě má teď na rozhodnutí reprezentační trenér , tak uvidíme.

V dorostenecké kategorii  Tadeáš Rulík získal tři medaile v pěti startech . K2 500m - 1.místo

                                                                                                                     K1 1000m - 2.místo

                                                                                                                     K1 500 - 3. místo

V žákovských kategoriích a benjamínků jsme měli úspěšné zastoupení a nadějný výhled do dalších období .

- Kristína Zvěřová - 2.místo K1 500m

- Jana Čapková - 3.místo K1 500m

- Zvěřová - Čapková - 2.míso  K2 500m

V dalším pořadí 2 x 8.místo Rabová , 3.místo  Rabová - Žákovská , 12 .a 14. místo - Jan Čapka , 10. a 17.místo Matěj Pur , 12.místo Havel - Pur , 11místo - Rulík - Rodl .

Za předvedené výkony patří všem závodníkům gratulace .